Ateiści i naukowcy powiedzą, że Ostrzeżenie było iluzją

niedziela, 3 lipca 2011 roku, godz. 18.30

Moja szczerze umiłowana córko, musisz iść stale naprzód, patrzeć prosto przed siebie i postępować według Moich zaleceń. Nie odwracaj swojej uwagi, gdy w każdej minucie dnia jesteś atakowana przez szatana. Skup się tylko na Mnie. Musisz nauczyć się rozumieć, że czas spędzony w Moim towarzystwie, a zwłaszcza na adoracji, jest niezbędny, jeśli masz zachować cel tej Misji. Długość czasu spędzonego na modlitwie jest równie ważna, ponieważ im dłużej pozostaniesz w ścisłej łączności ze Mną, tym więcej Łask otrzymasz. Zaniedbanie tego oznaczałoby pozostawienie siebie szeroko otwartą na ataki zwodziciela.

Moje Słowo, Moja córko, jest ignorowane przez wielu, którzy nie chcą słuchać. Istnieje wiele przyczyn tego. Wiele Moich dzieci ma dziś oczy zamknięte na prawdę o ich duchowym istnieniu. Przyjmują świat i wszystko, co on oferuje, jako substytut dla Chleba Życia. Wiele z nich jest również nieufnych ze względu na fałszywych proroków, bo jest to wiek, w którym fałszywi prorocy pojawią się wszędzie. Jest to zamieszanie, które szatan chce spowodować, aby Moi prawdziwi posłańcy pozostali niezauważeni. Ze względu na pokorę wymaganą od Moich wybranych wizjonerów, nie mogą się oni wywyższać w oczach świata, to nie leży w ich naturze. Fałszywi wizjonerzy postawią się w centrum uwagi. Będą się skupiać na samych sobie. Ich orędzia mogą się wydawać prawdziwe i pełne kwiecistego języka, będą zawierały fragmenty ze świętej Biblii, tam gdzie to będzie pasowało, ale dwa kluczowe aspekty dotyczące ich orędzi zdemaskują przekazywaną przez nich nieprawdę. Po pierwsze, oni sami będą w centrum i będą się cieszyć z całej uwagi, którą się im poświęca. I ostatecznie są też same orędzia – będą one mylące, trudne do odczytania i nie pozostawią trwałego śladu w duszy.

Niestety, Moja córko, Kościół ma tendencję do ignorowania prawdziwych widzących, ponieważ musi w tych sprawach wykazać odpowiedzialność. Dlatego jest znacznie łatwiej dla Mojego Kościoła wspierać te orędzia, które zawierają fragmenty ze świętej Biblii, dla stwierdzenia, że są prawdziwe. Nie tak łatwo jest mu przyjąć prostotę Mojego Nauczania, zwłaszcza gdy dziś wiele z prawdy jest schowane za maską tolerancji. Nie jest łatwo przyjąć też przypomnienie o końcu czasów, kiedy Moi wyświęceni słudzy z lęku lub niewiedzy odmawiają podjęcia Mojego Kielicha i odpowiedzialnego działania.

Jest to najważniejszy czas w historii świata. W ciągu całego ubiegłego wieku Moim wizjonerom dane były wszystkie znaki, lecz są one jeszcze ignorowane i odrzucane przez chowanie głowy w piasek. Jednocześnie dokładnie w tym samym czasie Moi wyświęceni słudzy muszą głosić znaczenie Mojego powrotu na ziemię. Muszą przygotowywać dusze, przypominając im o konsekwencjach nieodkupienia się, gdy się jest jeszcze na tej ziemi. Bo o przebaczenie nie można prosić po śmierci. Wzywam teraz Moje wyświęcone sługi. Dlaczego właśnie na to nie chcecie zwrócić uwagi wśród waszej trzody? Dlaczego aktywnie nie omawiacie konsekwencji, jakie dla Moich dzieci będzie miała Wielka Kara? Czy nie wiecie, że wiele Moich dzieci straci swoją duszę dla antychrysta, który tu na ziemi jest już gotowy do powstania i oczekuje. Moje dzieci muszą zrozumieć, że Ostrzeżenie, choć jest wielkim Aktem Miłosierdzia, jest tylko pierwszym etapem tego czasu, bardzo trudnego i pełnego wyzwań, który nastanie dla wszystkich Moich dzieci. Bo zaraz potem zatwardziali grzesznicy i wyznawcy szatana zaprzeczą Mojemu Istnieniu.

Ateiści powiedzą, że była to ogólnoświatowa iluzja. Naukowcy będą szukać logicznego wytłumaczenia, choć żadnego nie będzie. Tymczasem Moi wyznawcy będą rozdarci na dwoje. Wiele milionów się nawróci, ale będą zdezorientowani kłamstwami szerzonymi przez złą grupę, śmiertelną organizację dla jednego świata, której celem jest zniszczenie zwykłych ludzi dla własnej korzyści finansowej.

Dzieci, jeśli wystarczająco wielu ludzi nie będzie mogło pozostać na prawdziwej drodze, to nie będzie możliwe uniknięcie oddziaływania kary. Ponieważ to wtedy Bóg Ojciec powstanie, aby powstrzymać grzeszników od zniszczenia Jego stworzenia i Jego dzieci. Rozpęta trzęsienia ziemi w skali nigdy dotąd niedoświadczanej, wulkany w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach, a ziemia zostanie rzucona jak statek na wzburzone wody, bez kotwicy trzymającej go w jednym miejscu.

Proszę, dzieci, pozwólcie, by Ostrzeżenie uratowało was wszystkich. Przyjmijcie, że ten cud pomoże uratować miliony ludzi, którzy w przeciwnym razie byliby zgubieni. Jednak ci, którzy nie chcą zmienić swojego życia, wybiorą dom szatana. Bez modlitwy nie ma dla nich nadziei, wyrzekną się kluczy do Nowego Raju na ziemi. Zamiast tego będą płonąć w ogniu piekielnym. Gdyby wiedzieli, dokąd ich prowadzi ta zła ścieżka, czy nie myślicie, że zmieniliby swoje postępowanie? Dzieci, pomóżcie im, mówiąc im prawdę. Jeśli nie zechcą słuchać, módlcie się, aby uratować ich dusze, bo jest to wszystko, co możecie zrobić.

Wasz umiłowany Zbawiciel
Sędzia Sprawiedliwy i Król Miłosierdzia
Jezus Chrystus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych