Bóg Ojciec: Głód, który zapanuje na świecie, gdy trzecia Pieczęć zostanie otwarta, nie będzie się ograniczał tylko do braku pożywienia

poniedziałek, 24 marca 2014 roku, godz. 15.33
Moja najdroższa córko, głód, który zapanuje na świecie, gdy trzecia Pieczęć zostanie otwarta, nie będzie się ograniczał tylko do braku pożywienia dla ciała. Głód, o którym mówię, będzie głodem ducha, gdy wszystkie ślady Prawdy zostaną usunięte przez wrogów, którzy przenikną do Kościoła stworzonego na ziemi przez Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, w jedności z Jego Ciałem.

 

Wkrótce Prawda zostanie zagmatwana, a Duch Święty – zastąpiony przez ducha zła. Ci, którzy będą szerzyli nową formę fałszywej ewangelizacji, będą odpowiedzialni za odebranie Pokarmu Życia Moim dzieciom. Kiedy zostaniecie pozbawieni prawdy, ledwo będziecie mogli nakarmić swoje dusze, a potem z czasem popadniecie w pogaństwo. Ja interweniuję na każdym etapie tego procesu, który poprowadzi was do błędu. Ja i Mój Syn podejmiemy każdy wysiłek, przez Miłosierdzie Mojego Syna, aby wielu Jego wyświęconym sługom przynieść Łaski, których potrzebują, aby odróżnić prawdę od fikcji.

Gdy będę odciągał was od wroga, wielu spośród was trudno będzie pozostać wiernymi Słowu Bożemu. Będziecie dręczeni wątpliwościami i brakiem odwagi, aby przylgnąć do świętego Słowa, i trwogą przed byciem ogłoszonym zdrajcą Kościoła. Walka o dusze będzie tak intensywna jak w Czasie Mojego Syna na ziemi. Największą trudność sprawi niewykrycie przez święte sługi Mojego Syna oszustwa w ich własnych szeregach. I tak z powodu swojej letniej wiary i braku rozeznania doprowadzą wielu swoich duchownych współbraci do poważnego błędu, jak przepowiedziano.

Oświadczam wam, że czas jest krótki. Nie zostanie przyznany wam czas potrzebny do przyciągnięcia wszystkich Moich dzieci w miłosierne Ramiona Mojego Syna. Wiele będzie się oczekiwać od was, którzy jesteście uprzywilejowani, bo otrzymaliście Łaskę przyjęcia Daru Księgi Prawdy. Dzięki waszej wierze i zaufaniu Mi, waszemu ukochanemu Ojcu, pomożecie przyprowadzić Moje dzieci z powrotem, aby i one łatwo przyjęły Interwencję Ostrzeżenia, gdy Mój Syn obejmie świat Promieniami Swojego Wielkiego Miłosierdzia.

Te czasy są blisko i już pora, aby przywdziać zbroję i walczyć o prawdziwe Słowo – Prawdę – aby ją zachować. Bez Prawdy nie ma życia.

Wasz Ojciec
Bóg Najwyższy

 


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *