Pierwszą Pieczęcią jest odstępstwo

środa, 7 marca 2012 roku, godz. 15.40

Moja najdroższa, umiłowana córko, powiedz Moim dzieciom, że żaden człowiek nie ma wiedzy ani władzy do odsłonięcia prawdy zawartej w Księdze Apokalipsy.

Bez względu na to, jak bardzo kompetentnymi mogą się sobie wydawać, tylko Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel i Odkupiciel ludzkości, jestem tym, Który ma władzę, aby odsłonić przed światem, co jest zawarte w Księdze Prawdy.

Tylko Ja, Baranek Boży, mam prawo przekazać dzisiejszemu światu prawdę daną Mojemu uczniowi, Janowi Ewangeliście, narzędziu Prawdy.

Pierwszą Pieczęcią jest odstępstwo, widoczne nie tylko wśród niewierzących, ale także pośród tych, którzy twierdzą, że Mnie znają, i tych, którzy publicznie głoszą swoją miłość do Mnie. To jest ten czas, kiedy prawdziwa wiara będzie przeinaczana, kiedy wam, Moje dzieci, zostanie przedstawiona rozmyta doktryna, która jest obrazą Mojego Nauczania. Mówię wam, dzieci, że kiedy spostrzeżecie nowe fałszywe wierzenia i powstające doktryny religijne, będziecie wiedzieli, że to teraz jest czas na ujawnienie Pierwszej Pieczęci.

Rozejrzyjcie się wokół i co widzicie? Religie, które składają hołd nowym bogom, o których nigdy nie słyszeliście. Religie oparte na fantastyce naukowej, które są nonsensem i które są pozbawione treści. Duchowe istoty, które nie są z tego świata, ale które, jak wielu wierzy, reprezentują niebiańskie Królestwo Mojego Ojca.

Posłuchajcie teraz, bo żyjecie w fantazji. Żadne z tych metafizycznych przekonań nie przedstawia prawdy. Wszelka doktryna, która uczy was ważności stawiania siebie samego przed wszystkim innym, jest doktryną, która pochodzi od szatana.

Nie słuchajcie. Odwróćcie się od tego okrutnego oszustwa. Ci, którzy szukają fałszywych bogów i poświęcają swoje życie na ubóstwianie fałszywych bogów, są dla Mnie straceni. Jeśli się nie zatrzymacie i nie będziecie się modlić do Mnie o prowadzenie, nie będę mógł was zbawić.

Wy i ci wszyscy, którzy teraz świadomie odchodzicie od króla ciemności, otrzymacie Dar rozeznania, jeśli poprosicie Mnie o to w tej Modlitwie Krucjaty.

Modlitwa Krucjaty 36
Pomóż mi czcić jedynego prawdziwego Boga

Jezu, pomóż mi, bo jestem zagubiony i zdezorientowany.

Nie znam prawdy o życiu po śmierci.

Przebacz mi, jeśli Cię obrażam, oddając cześć fałszywym bogom, którzy nie są prawdziwym Bogiem.

Uratuj mnie i pomóż mi zobaczyć prawdę z całą jasnością i ustrzeż mnie przed ciemnością mojej duszy.

Pomóż mi wejść w Światłość Twojego Miłosierdzia.

Amen.

Jest tylko jeden Bóg – Ojciec, Syn i Duch Święty w jednej Trójcy Świętej.

Każdy inny bóg pochodzi od szatana, bez względu na to, jak atrakcyjną formę przybierze.

Proszę, nie traćcie swojego Życia Wiecznego, ślubując wierność tym wierzeniom, w których zachowuje się praktyki New Age, włączając w to reiki, jogę, medytację New Age, karty tarota, jasnowidzenie, parapsychologiczne umiejętności i kult aniołów związany z wniebowstąpionymi mistrzami.

Powoli, ale zdecydowanie, te okultystyczne praktyki są przyjmowane nie tylko przez wasze społeczeństwo, ale także przez Kościół katolicki i kościoły chrześcijańskie.

Te fałszywe doktryny religijne szerzą się tak szybko, że pochłaniają miliardy dzieci Bożych, które znajdują w nich teraz tak wiele fałszywego pocieszenia, tak że już dłużej nie uznają Istnienia jedynego prawdziwego Boga.

Wasz Jezus

Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *