Tym, którzy nie kochają Mojego Ojca, zostanie okazane wszelkiego rodzaju Miłosierdzie

  • by
czwartek, 29 grudnia 2011 roku, godz. 15.00

Moja najdroższa, umiłowana córko, wkrótce Moje dzieci na całym świecie zostaną obudzone z głębokiego, próżnego snu. Kiedy się obudzą przy Ostrzeżeniu, wielu będzie przerażonych. Tym, którzy będą przestraszeni, mam to do powiedzenia.

Bądźcie wdzięczni, bo zostaliście obudzeni z ciemności. Radujcie się, że jest wam okazywane Moje Światło Miłosierdzia. Jeśli uważacie to za bolesne, to błagam was, znoście to oczyszczenie z pokorą, bo bez tego oczyszczenia nie będziecie mieli Życia Wiecznego, do którego macie prawo. Módlcie się do Mnie, abym pomógł wam w tych trudnych chwilach, a Ja podniosę was i dam wam siłę, której potrzebujecie.

Jeśli odrzucicie Moją Rękę Miłosierdzia, będzie wam dany tylko bardzo krótki czas na okazanie skruchy. Tym, którzy nie kochają Mojego Ojca, zostanie okazane wszelkiego rodzaju Miłosierdzie, ale wiedzcie, że Jego cierpliwość jest na wyczerpaniu.

Dany będzie jeden wielki Akt Mojego Miłosierdzia. Do was będzie należało, abyście stali się pokorni i błagali o Miłosierdzie. Nie możecie być przymuszeni do uczynienia tego. Módlcie się o to, aby gdybyście nie mogli sobie poradzić z tym oczyszczeniem, inni modlili się wtedy za wasze dusze.

Nigdy się Mnie nie obawiajcie. Nigdy nie odrzucajcie Mojej Ręki Zbawienia, bo beze Mnie jesteście niczym. Nie czekajcie z wołaniem o Moją Miłość na czas, kiedy będzie już za późno, aby wam pomóc.

Wasz Zbawiciel
Jezus Chrystus

orędzie audio


Wybrane orędzia

Udostępnij w mediach społecznościowych