Bóg Ojciec: Uderzę w każdy naród według liczby niewinnych, których zamordowali

środa, 29 maja 2013 roku, godz. 22.50

Moja umiłowana córko, Ja Jestem Początkiem i Końcem. Ja Jestem Stwórcą wszystkiego, co jest i będzie. Ja Jestem Panem życia i śmierci. Nikt nie ma prawa do ingerowania w życie lub śmierć, ponieważ tylko Ja, wasz Ojciec Wszechmogący, mogę w nie ingerować.

Kiedy człowiek zaczyna wierzyć, że jest tak mocny, jeśli nie mocniejszy, jak Ja, będzie próbował Mi dorównać. Gdy człowiek chce przejąć kontrolę nad Moim stworzeniem, jest kuszony przez szatana do grzechu. Gdy grzech pychy do tego stopnia opanuje duszę, człowiek przeciwstawi się Mnie, niszcząc życie na ziemi. Dlaczego człowiek miałby to czynić? Gdy zabiera życie dziecka w łonie, chce uzyskać władzę nad tym, co dałem za darmo. Kiedy chce kontrolować populację, zniszczy życie przed narodzeniem i zabije tych, którym według jego odczucia nie wolno dłużej podtrzymywać życia.

Moja córko, pewna grupa ma plan zniszczenia wzrostu światowej populacji. I to przez straszliwe zło, jakie dokonuje się przez aborcję. Wzrost aborcji i szybkie wprowadzenie jej na całym świecie nie jest przypadkiem. Rozpowszechnia się to w każdym narodzie. Te narody, które sprzeciwiają się aborcji, zostaną odepchnięte przez bestię z dziesięcioma rogami i zmuszone do wprowadzenia tej obrzydliwości.

Moja Ręka ześle surowe kary na te narody, które wprowadziły aborcję. Zobaczycie, że tak się stanie, poprzez kary, jakie ześlę, gdy tylko te prawa zostaną wprowadzone. Będziecie wiedzieli, że to Moja Ręka opadła za tę niegodziwość. Wy, którzy myślicie, że macie prawo do odebrania życia, wiedzcie, że takie prawo nie istnieje. Gdy zabierzecie życie, nie będziecie mieli życia. Życie Wieczne nie będzie wam dane, jeśli pomagacie w jakiejkolwiek ustawie, która wprowadza takie nikczemne prawa. Ta sama kara zostanie zesłana na tych, którzy odważą się usprawiedliwiać eutanazję.

Moje Miłosierdzie jest obfite i przebaczę tym, którzy nie rozumieją różnicy pomiędzy dobrem a złem. Ale kiedy świadomie uczestniczycie w globalnym planie zniszczenia życia, jako część grupy satanistycznej, jesteście potępieni. Waszą przyszłość przypieczętowała obietnica, którą złożyliście bestii, i wasz sojusz z antychrystem. Odbierając życie niewinnym i wymuszając wprowadzenie takich przepisów, otwarcie przeciwstawiacie się jednemu z Moich najważniejszych przykazań – nie zabijaj. Kiedy planujecie takie ludobójstwo na powszechną skalę, wykonujecie dzieło diabła i za to was zniszczę.

Najpierw daję wam ostrzeżenia, a potem, jeśli te nikczemne przepisy nie zostaną ograniczone, nie zostawicie Mi wyboru. Ziemia będzie się trząść z taką siłą, że będzie was pochłaniać. Uderzę w każdy naród według liczby niewinnych, których zamordowali. Gdybym nie interweniował, bardzo szybko wasze narody zostałyby pożarte przez bestię i żaden by nie pozostał. Chcę, abyście wiedzieli, że grzech opanował ziemię do takiego stopnia, że pozostaje tylko przebłysk Światła. To Światło jest Światłem Boga i jest obecne w Moim Synu i Jego Mistycznym Ciele. Wasze grzechy nadal Go biczują i będzie się to wzmagać aż do etapu, kiedy Jego Kościół zostanie ukrzyżowany. Kiedy to się dokona, zstąpi ciemność, a wtedy przyjdzie koniec.

Mój Gniew osiągnął kres. Wasze modlitwy pomogą złagodzić niektóre kary, które będę rzucał na ten niewdzięczny świat i na tak bardzo bezbożnych grzeszników, ale nie wszystkie, bo te kary muszą mieć miejsce, abym mógł powstrzymać plany zniszczenia was. Gdybym nie próbował powstrzymać rozprzestrzeniania się tych obrzydliwości, nie byłoby skruchy. Ani wstydu. Ani świadomości faktu, że Ja, Bóg Najwyższy, stworzyłem życie i zabieram je według Mojej Woli. Nikt inny nie ma władzy, aby robić to samo.

Mój Gniew jest okazywany Moim dzieciom od wieków, ale aż do teraz wytrzymywaliście kary, które będę teraz spuszczał na tych, którzy są winni wprowadzenia czynu aborcji.

Wasz Ojciec
Bóg Najwyższy

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych