Ostrzeżenie, choć nie należy się go lękać, spowoduje ból u tych, którzy nie będą w stanie Łaski

czwartek, 14 czerwca 2012 roku, godz. 18.15

Ja, twój umiłowany Jezus, pragnę, abyś ty, Moja szczerze umiłowana córko, poprosiła wszystkich Moich wyznawców o wysłuchanie Moich poleceń. Spójrzcie na każdego członka swojej własnej rodziny, tych pośród was, którzy nie przestrzegają Mojego Nauczania. Popatrzcie wokół siebie na te dusze, które są dla Mnie zagubione i otwarcie Mnie odrzucają. Dlatego proszę, abyście w tym czasie mocno się za nich modlili. Musicie błagać o Miłosierdzie dla ich dusz. Wasze modlitwy i ofiary mogą ich ocalić od straszliwego cierpienia podczas oczyszczenia przy Ostrzeżeniu. Ostrzeżenie, choć nie należy się go lękać i musi zostać przyjęte jako Mój szczególny Dar, spowoduje ból u tych, którzy nie będą w stanie Łaski.

Przygotujcie swoje dusze wcześniej, bo dla zdrowych dusz Ostrzeżenie będzie wydarzeniem radosnym. Nie będą cierpieć, bo będą w stanie Łaski, zwłaszcza jeśli regularnie korzystają z sakramentu spowiedzi. Ich siła pomoże tym, którzy muszą przejść przez ból czyśćca po Ostrzeżeniu. Pomóżcie tym, którzy nie będą słuchać, poprzez codzienne odmawianie Mojej Koronki do Bożego Miłosierdzia. Złóżcie Mi, waszemu Jezusowi, ofiarę jako wynagrodzenie za grzechy waszych rodzin. Okażę Miłosierdzie każdemu, kto uzna czarny stan swojej duszy, kiedy podczas Ostrzeżenia zostaną mu ukazane jego grzechy. Przebaczę tylko tym z prawdziwą pokorą i czystym sercem.

Ci, którzy Mnie opuścili, w tym dzieci, rozpaczliwie potrzebują waszych modlitw. Oto modlitwa, którą należy odmawiać o ich nawrócenie podczas Ostrzeżenia.


Modlitwa Krucjaty 60
Modlitwa o nawrócenie rodzin podczas Ostrzeżenia

O drogi, słodki Jezu, błagam o Miłosierdzie dla dusz z mojej rodziny [wymień je tutaj].

Ofiaruję Ci moje cierpienia, moje doświadczenia i moje modlitwy, aby uchronić ich dusze od ducha ciemności.

Niech żadne z nich, Twoich dzieci, nie zaprze się Ciebie ani nie odrzuci Twojej Ręki Miłosierdzia.

Otwórz ich serca, by się splotły z Twoim Najświętszym Sercem, tak aby mogły szukać przebaczenia, koniecznego, by uchronić się od ognia piekielnego.

Daj im szansę na zadośćuczynienie, tak aby mogły się nawrócić dzięki Promieniom Twojego Bożego Miłosierdzia.

Amen.


Dzieci Boże, każdego dnia przygotowujcie się na Ostrzeżenie, bo może ono nastąpić w każdej chwili.

Wasz Jezus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych