Matka Zbawienia: Mój Syn, Jezus Chrystus, zostanie zdradzony przez kolejnego Judasza, takiego, który ma wielki autorytet

środa, 9 kwietnia 2014 roku, godz. 15.30

Moje dziecko, gdy Judasz Iskariota zdradził Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, pociągnęło to za sobą daleko idące konsekwencje. Był on jednym z najbliższych zwolenników Mojego Syna i należał do Jego drogich apostołów i z tej przyczyny jego zdrada była bardzo bolesna dla Mojego Syna. A ponieważ on, zdrajca, pochodził z otoczenia Mojego Syna, oznaczało to, że wśród tych, którzy byli niepewni co do tego, czy Mój Syn był rzeczywiście prawdziwym Mesjaszem, pojawiły się wątpliwości. Te wątpliwości się rozprzestrzeniły i wielu z Jego apostołów i wyznawców czuło się zdezorientowanymi, zagubionymi i przestraszonymi. Wiedzieli, że ponieważ Jego wrogowie Go schwytali, Prawda będzie podważana, a następnie się jej zaprzeczy. Wiedzieli też, że jeśli stanęliby publicznie w obronie Mojego Syna, to oni także cierpieliby i mogłoby to skończyć się dla nich koniecznością zniesienia tej samej kary, jaką Jemu wymierzyli. Wiedzieli również, że z obawy przed wyśmianiem nie mieliby odwagi przeciwstawić się swoim wrogom.

Tak więc zdrada Mojego Syna z wnętrza Jego Kościoła na ziemi będzie taka sama. Mój Syn zostanie zdradzony przez kolejnego Judasza, takiego, który ma wielki autorytet wewnątrz Jego Kościoła na ziemi. Kiedy będzie miała miejsce ta druga największa zdrada od czasów, kiedy Judasz Iskariota sprzedał Mojego Syna za trzydzieści srebrników, to ona sprawi, że ludzie z każdej rasy, narodu i wiary chrześcijańskiej będą kwestionować Prawdę. Ta zdrada będzie miała daleko idące konsekwencje, ponieważ doprowadzi do podważenia każdego aspektu Boskości Mojego Syna. Kiedy tak się stanie, Prawda runie. W jej miejsce zostanie podniesione martwe ciało, zepsute do szpiku kości, bez żadnych oznak życia. Martwa doktryna zostanie podniesiona i przystrojona we wszystkie fałszywe atrybuty związane z Moim Synem, ale nie będzie przynosić owoców. Choć będzie to wyglądało na nowe nawrócenie.

Prawdziwe nawrócenie pochodzi z miłości ludzi do Boga, wspomaganej przez Dar Ducha Świętego i przez ich własną wolną wolę. Ta nowa doktryna zostanie narzucona światu bez waszej wolnej woli. Jeśli ją odrzucicie, zostaniecie ukarani przez wrogów Mojego Syna.

Ci, którzy zdradzą Mojego Syna w ostatnich dniach, nie będą mieli życia. Ci, którzy Go nie zdradzą, będą żyli wiecznie w Chwale Boga.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

orędzie audio


Wybrane orędzia

Udostępnij w mediach społecznościowych