Jak prosić Mnie o pomoc, bym rozwiał wasze zmartwienia

środa, 17 sierpnia 2011 roku, godz. 23.00

Moja szczerze umiłowana córko, Łaski wylane nad tobą są udzielane, aby jeszcze wzmocnić cię w tym Dziele, obdarzając cię dodatkową ufnością.

Zaufanie Mi, dzieci, jest bardzo ważne. Tak, gdy czuję waszą miłość do Mnie, przynosi to wiele radości Mojemu Najświętszemu Sercu. Jednak tylko wtedy, gdy naprawdę Mi ufacie i porzucicie wszystkie swoje zmartwienia, przekazując je Mnie, mogę się nimi zająć, abyście mogli poczuć sens prawdziwego pokoju.

Tak wiele Moich dzieci modli się w specjalnych intencjach. Słucham każdego. Ale kiedy modlicie się do Mnie o coś bardzo ważnego dla was, musicie pozbyć się swoich obaw. Lęk nie jest ode Mnie. Jest wam podrzucany przez szatana jako metoda dręczenia was. Nie rozumiecie tego? Jeżeli lękacie się czegoś, co jak czujecie, ma wpływ na wasze życie, to im bardziej się lękacie, tym bardziej problem się wzmaga.

Dopiero kiedy się zatrzymacie i powiecie do Mnie:

Jezu, oddaję Ci z zaufaniem wszystkie moje niepokoje w tej sprawie, tak że ten problem jest teraz Twój, byś go rozwiązał według Twojej Najświętszej Woli,

wasz umysł może być spokojny. To jest to, co rozumiem poprzez zaufanie, dzieci.

Zaufanie Mi oznacza, że okazujecie wielką ufność. Ufajcie Mi. Umarłem za wasze grzechy – za każdego z was żyjącego dzisiaj, nawet w obecnej epoce. Dlaczego nie mielibyście Mi ufać?

Kocham was jak nikt inny na tej ziemi. Nikt nie będzie ani nie może kochać was tak, jak Ja was kocham. Przez cały czas o tym pamiętajcie.

Idźcie teraz w Miłości i pokoju. Jestem z wami rano, w południe i w nocy, i czekam na wasze wołanie.

Wasz umiłowany Przyjaciel i Zbawiciel
Król Miłosierdzia
Jezus Chrystus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych