Znamię bestii przyniesie ze sobą śmierć – śmierć duszy i śmierć przez straszną chorobę

  • by

poniedziałek, 29 lipca 2013 roku, godz. 11.23

Moja szczerze umiłowana córko, Moje Imię jest rzadko wymieniane jednym tchem, gdy ci, którzy twierdzą, że Mnie reprezentują, wykrzykują bluźnierstwa przeciwko Bogu. Moja Śmierć na Krzyżu nie tylko zostanie odrzucona i nie będzie się o niej mówiło, lecz także obrazy demonów będą wykorzystywane jako substytut Mojego Ciała na Krzyżu. Jeśli nie Mnie zabili na Krzyżu, to kogo? Kim są ci, którzy głoszą Moje Słowo światu, ale wypowiadają bluźnierstwa, wylewające się z ich ust?

Uważajcie na cuda, które mężczyźni w białych szatach, jak twierdzą, będą czynili, tak jakby pochodziły one z Mojego Ciała i były pobłogosławione Moim Duchem. Kiedy zobaczycie, że mają miejsce wspaniałe i z pozoru cudowne wydarzenia, wiedzcie, że one takimi nie są. Powiedzą wam, że te cuda zostały dokonane z ręki fałszywego proroka. Będą oczekiwać, że okażecie mu wielki szacunek i najpierw powiedzą wam, że on jest żyjącym świętym. Będzie czczony, kochany i podziwiany i wszyscy powiedzą, że jest wyróżniony przez Boga. Z czasem uwierzą, że te cuda się dokonują, aby zwiastować Moje Powtórne Przyjście.

A potem pojawi się bestia. On będzie czcił tego pierwszego. A świat zostanie wciągnięty w straszliwe zamieszanie. Znajdzie się w pułapce. Z jednej strony fałszywy prorok będzie miał władzę nad wszystkimi religiami świata i będzie żerował na miłości tych, którzy znają Prawdę. Ci, którzy znają Prawdę, nie odrzucą Mnie, bo do nich należy Królestwo Boże. Antychryst będzie okazywał wielki szacunek fałszywemu prorokowi. A ponieważ będzie odgrywał rolę w polityce, ich lojalność połączy wielu ludzi, którzy przyklasną temu sojuszowi.

Te wydarzenia wkrótce staną się zrozumiałe. Ci, którzy próbują pociągnąć was za sobą do fałszywej wiary, niepochodzącej od Boga, będą bardzo przekonujący. Oni nigdy nie ujawnią swoich prawdziwych intencji, dopóki nie uwierzą, że wygrywają tę bitwę. Ale wtedy zniszczą wielu, którzy nie będą chcieli przyjąć znamienia bestii. Powiedzą, że jest to znak prawdziwego pokoju na świecie, miłości i jedności, ale w jego ohydnym jądrze będzie ukryta liczba 666, znak bestii.

Podobnie jak święte medaliki zapewniają ochronę z Nieba Mocą od Boga, tak znamię bestii przyniesie ze sobą śmierć – śmierć duszy i śmierć przez straszną chorobę, a ci, którzy je odrzucą, będą musieli się ukryć i przygotować. Wiem, że to straszne, ale jest to prawda. Będę interweniował za pomocą waszych modlitw, aby położyć kres prześladowaniom.

Wy, Moi ukochani wyznawcy, którzy znacie Prawdę, jesteście przygotowywani, aby pomóc tym, którzy walczą z tą wiedzą. Zanim się to stanie, Moja Armia Reszty będzie siłą, z którą się trzeba będzie liczyć. Ta siła będzie tkwić w zdolności jej członków do ratowania tych, którzy będą cierpieli przez ten diabelski akt zemsty na dzieciach Bożych.

Wasz Jezus

orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych