Moje dzieci staną przede Mną po raz pierwszy podczas Ostrzeżenia

poniedziałek, 20 czerwca 2011 roku, godz. 11.45

Moja umiłowana córko, przygotuj teraz Moje dzieci, bo bardzo szybko przyjdą przede Mnie w całej Mojej Chwale i współczuciu. Bardzo szybko ujawnię się każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku powyżej wieku używania rozumu. Ten cudowny dzień, kiedy pokażę im Moje Miłosierdzie, jako przeciwwagę do Mojej Sprawiedliwości, musi być przyjęty z otwartością przez wszystkich. Radujcie się, bo wy wszyscy, każdy z was, po raz pierwszy staniecie przede Mną.

Wielu będzie pełnych miłości i szczęścia, bo to będzie cudowne połączenie się. Inni będą przestraszeni. Ale nie ma się czego lękać, bo Ja kocham was wszystkich. Grzech będzie jedynym podziałem, ale jeśli będziecie żałować i przyjmiecie prawdę o swoich przewinieniach przeciwko Mnie i Mojemu Ojcu Przedwiecznemu, uświadomicie sobie wspaniałe Miłosierdzie, które jest wam udzielane. Tym, którzy się będą lękać, mam to do powiedzenia. Lęk będzie wynikał z grzechu. Z grzechem w waszej duszy oddalicie się ode Mnie. Uznajcie, że wasze grzechy są tym, czym są – ludzką słabością. Wtedy spójrzcie na Mnie, a Ja poprowadzę was do Życia Wiecznego i do Prawdy.

Moje wielkie Miłosierdzie przynosi wspaniałą wiadomość

Moje wielkie Miłosierdzie przynosi wspaniałą wiadomość Moim dzieciom na całym świecie. Bo kiedy ono nastąpi, to Wielkie Ostrzeżenie, otrzymacie szansę, by zmienić wasze życie na lepsze. Gdy zostanie wam ujawniona prawda o Moim Istnieniu, rozprzestrzeni się nawrócenie.

Wtedy i tylko wtedy, po tym, jak nastąpi Ostrzeżenie, świat otrzyma szansę, aby przetrwać Wielką Karę, która nastąpi, jeśli grzesznicy masowo nie okażą skruchy. Ponieważ wtedy Ręka Mojego Ojca opadnie wszędzie na tych, którzy wzbraniają się przed usłyszeniem prawdy – na tych, którzy odwracają się od miłości. Miłości do Mnie i waszych braci i sióstr. Na tym etapie wasze grzeszne drogi nie będą już więcej akceptowane. To dopełni miary. Bo potężny wpływ szatana nie będzie mógł zachować nad ludzkością swojego ścisku jak w imadle. Ci, którzy uparcie podążają niegodziwymi ścieżkami, prześladując Moje dzieci, zostaną powstrzymani.

Wielka Kara

Wielka Kara, jakiej nie doświadczono od czasów Noego, zostanie uwolniona przez Boga, Ojca Przedwiecznego. Moi wyznawcy, którzy możecie powiedzieć, że to nie jest sposób, w jaki mówi Jezus, musicie teraz zadać sobie to pytanie. Jeśli Jezus jest pełen Miłosierdzia, to dlaczego On, albo Bóg Ojciec, mieliby pozwolić armii szatana na dalsze działania i stosowanie terroru wobec Swoich dzieci? To z Miłości do wszystkich dzieci Bożych będzie miała miejsce ta Wielka Kara. Okażcie wszyscy skruchę. Odrzućcie puste obietnice szatana. Odrzućcie fałszywe, puste życie, które on wam proponuje. Przyjmijcie, że gdy słyszycie, jak Moje Imię w dzisiejszym świecie jest odrzucane, to dzieje się to wprost za sprawą wpływu szatana. Dopóki Moje dzieci nie odwrócą się od niego, nie może być pokoju na tym świecie.

Przyjmijcie to Ostrzeżenie jako Orędzie czystej Miłości. Osobom u władzy to mówię. Odrzućcie kłamstwa, którym jesteście wierni, albo poniesiecie konsekwencje.

Wielkie Miłosierdzie, które okażę wam podczas Ostrzeżenia, jest rozwiązaniem dla Nowej Ery Pokoju. Przyjmiecie je, a kara zostanie oddalona. Odrzucicie je, a tylko Moi wyznawcy będą mogli zostać ocaleni. Dla pozostałych z was będzie za późno.

Wasz kochający Zbawiciel
Sędzia Sprawiedliwy
Jezus Chrystus

orędzie audio


Ostrzeżenie – globalne Oświecenie Sumień

Udostępnij w mediach społecznościowych