Małżeństwa osób tej samej płci w kościołach

Wypełnia się proroctwo o tym, jak kościoły będą zmuszane do przyzwolenia na małżeństwa osób tej samej płci, a kapłani będą zmuszani do błogosławienia ich w Oczach Pana Boga.


Kiedy w Moich kościołach będą próbowali utworzyć sakrament z obrzydliwości, powiedzą, że to z powodu praw par osób o tej samej płci

niedziela, 21 października 2012 roku, godz. 10.05

Moja szczerze umiłowana córko, wizje dusz wpadających do piekła, które pozwoliłem ci pokazać, nie były po to, aby cię przestraszyć. Miały natomiast ukazać ci rzeczywistość. W ten sposób zrozumiesz teraz, jak cierpię każdego dnia, gdy patrzę, jak dusze pogrążają się w głębinach piekła.

O, jeśli tylko ludzie znaliby grozę piekła i sposób, w jaki bestia pożera takie dusze, unikaliby grzechu za wszelką cenę.

Te same dusze mogą jeszcze zostać uratowane, Moja córko, przez modlitwę o Łaskę Ochrony. W ten sposób wy, Moi uczniowie, przyniesiecie Mi ulgę od tego strasznego i rozdzierającego biczowania.

Ci, którzy umierają w stanie grzechu śmiertelnego, są przeznaczeni do ognia piekielnego. Wielu ludzi popełnia te grzechy w przekonaniu, że jeśli naprawdę jest Bóg, to jest On miłosierny. I tak grzeszą nadal, aż przez usprawiedliwianie swoich grzechów stają się one w końcu w ich oczach bez znaczenia.

Mówią, że nie mają wyboru, ponieważ ich grzech był konieczny, bo przyniósł innym korzyść.

O grzechu zabójstwa powiedzą, że był po to, aby pomścić śmierć innego.

O grzechu prostytucji powiedzą, że był po to, aby ich rodzina miała co do garnka włożyć.

O grzechu aborcji powiedzą, że to było z korzyścią dla życia matki i aby ułatwić jej życie.

W przypadku dewiacji seksualnych powiedzą, że to była przecież rzecz naturalna.

W przypadku tych, którzy uczestniczą w praktykach okultystycznych, powiedzą, że to jest nieszkodliwa zabawa, a przecież gdy to czynią, oddają cześć bestii.

Kiedy będą prześladować innych i niszczyć nie tylko ich dobre imię, ale i ich źródło utrzymania, powiedzą, że to było konieczną karą za ich grzechy.

Kiedy będą niszczyć inną osobę na umyśle, ciele i duszy poprzez dyktaturę, powiedzą, że to dla jej własnego dobra.

Kiedy w Moich kościołach będą próbowali utworzyć sakrament z obrzydliwości, powiedzą, że to z powodu praw par osób o tej samej płci, które mają takie same prawa jak inne.

Kiedy będą niszczyć Mój Kościół od wewnątrz, powiedzą, że wszystkie kościoły są równe. Użyją wymówki, że jest tylko jeden Bóg, więc mogą wprowadzić kościół pogański.

Ci grzesznicy to właśnie te zagubione dusze, o których mówię.

Aby im pomóc, musicie przede wszystkim spojrzeć im w oczy. Myślcie o nich jak o swoich dzieciach lub swoich braciach czy siostrach. Popatrzcie na nich Oczami Boga. Wtedy odczujecie miłość. Ale odczujecie też trwogę, bo poznacie w swoich sercach to przerażenie, które ich czeka. Jak bardzo musicie się modlić, aby wkrótce ujrzeli Prawdę. Jak bardzo musicie się modlić o zbawienie tych dusz.

Każde dziecko Boże jest kochane, łącznie z tymi, których dusze są czarne. Ich grzechy muszą być zniszczone, zanim wszystkie dzieci Boże połączą się w jedną rodzinę w Moim Nowym Królestwie.

Ty, Moja córko, otrzymałaś wszystkie Łaski i amunicję, aby zniszczyć grzech i uratować nie tylko swoją własną duszę, ale także dusze innych. Dziękuję ci, Moja córko, że odpowiedziałaś na Moje wezwanie. Masz wiele pracy do wykonania.

Twój Jezus


Do odstępców w Kościele katolickim: Bezcześćcie Prawa Mojego Kościoła, a zostaniecie ukarani

piątek, 3 sierpnia 2012 roku, godz. 16.45

Moja szczerze umiłowana córko, ziemia wkrótce ma zostać wstrząśnięta, gdy Gniew Mojego Ojca rozleje się na te narody, które przeciwstawiają się Prawom Mojego Ojca.Nie zostanie okazane żadne współczucie, bo Jego cierpliwość poddawano próbie do granic. Ich grzechy obejmują aborcję, morderstwa, prawa, które usiłują podważyć chrześcijaństwo, małżeństwa osób tej samej płci i czczenie fałszywych bogów. Istnieją ponadto tacy odstępcy wewnątrz Mojego Kościoła, którzy grożą, że się Mnie wyrzekną.Gdy próbują się oddalić od Mojego Kościoła i próbują tworzyć nowe prawa w oporze wobec Mojej Świętej Woli, wyrzekają się Mnie.

Odrzucam ich teraz za ich niewierność. Ich próby wprowadzenia praw opierających się na grzechu pychy, żądzach i światowych ambicjach, nie będą tolerowane.Czy myśleli, że pozwolę im odsunąć dzieci Boże od Mojego Kościoła na ziemi i uniknąć Ręki Mojego Ojca? Czy myśleli, że są ponad Prawami Bożymi? Oni nie kochają Boga, kochają samych siebie. Ich publiczne odrzucenie Praw Kościoła katolickiego, gdy brak im pokory, napawa Mnie obrzydzeniem. Ich haniebne żądania, zmierzające do zmuszenia Mojego Kościoła do przyjęcia praw, które Mnie obrażają, świadczą o tym, że oddali się ciemności. Ich śluby są bez znaczenia. Ich przysięga czci i posłuszeństwa Mojemu Kościołowi została złamana.

Dopóki nie okażą skruchy i nie wrócą do Mojego Ciała, Mojego Kościoła na ziemi, nie mają prawa nazywać się sługami w Moim Kościele.Zostaliście ostrzeżeni. Wyrzucę was na pustkowie.Bezcześćcie Prawa Mojego Kościoła, a zostaniecie ukarani.

Wasz Jezus


Nawet z ust Bergoglio mogliśmy usłyszeć, że osoby homoseksualne „mają prawo być w rodzinie”. Dodał, że „to dzieci Boże i mają prawo do rodziny”.


Kościół katolicki w Niemczech błogosławi pary jednopłciowe. Wbrew woli Watykanu

Aktion #liebegewinnt Pfarrvikar Wolfgang Rothe Segnung homosexueller Paare

Ponad 100 katolickich duchownych w Niemczech błogosławi małżeństwa osób tej samej płci. To sensacja, sprawa oczywista. I nie tylko.

W Monachium, w Monastyrze, w Kolonii lub Konstancji, w Berlinie czy w Buxtehude. W ponad 100 parafiach katolickich w Niemczech duchowni udzielają w tych dniach błogosławieństwa parom jednopłciowym. Nie jest to dozwolone przez Kościół i oficjalnie zakazane przez Watykan. Kapłani błogosławią mimo to lub także z tego powodu.

Czytaj: https://www.dw.com/pl/ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82-katolicki-w-niemczech-b%C5%82ogos%C5%82awi-pary-jednop%C5%82ciowe-wbrew-woli-watykanu/a-57487299?fbclid


Franciszek „za” cywilnymi związkami jednopłciowymi. „To dzieci Boże i mają prawo do rodziny”

W środę papież widział się z reżyserem, który przywiózł dokument pod tytułem „Franciszek” na międzynarodowy festiwal filmowy w Rzymie – podał watykański dziennik „L’Osservatore Romano”.

W filmie przedstawiono parę homoseksualistów, którzy wychowują troje małych dzieci. Jeden z mężczyzn opowiada o swojej rozmowie z Franciszkiem, który poradził im, aby zaprowadzili dzieci do parafii niezależnie od opinii innych osób.

Po jego relacji pojawia się komentarz papieża po hiszpańsku, który mówi o tym, że homoseksualiści „mają prawo do rodziny”. „Nikt nie powinien być wyrzucany i cierpieć z tego powodu” – zaznaczył.

Czytaj: https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1494138,franciszek-za-cywilnymi-zwiazkami-jednoplciowymi-to-dzieci-boze-i-maja-prawo-do-rodziny.html

Czytaj: https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-papiez-franciszek-poparl-legalizacje-zwiazkow-partnerskich-p,nId,4807379


Biskupi z Austrii chcą błogosławić związki jednopłciowe – twierdzi autor „instrukcji” na ten temat

Austriaccy hierarchowie zlecili napisanie książki, która uzasadniałaby formalne błogosławienie związków jednopłciowych – powiedział ksiądz Ewald Volgger, współautor i zarazem redaktor opracowania zatytułowanego The Benediction of Same-Sex Partnerships. Według niego, pozycja powstała w odpowiedzi na prośbę komitetu liturgicznego konferencji biskupów.

Czytaj: https://www.pch24.pl/biskupi-z-austrii-chca-blogoslawic-zwiazki-jednoplciowe—twierdzi-autor-instrukcji-na-ten-temat,76252,i.html


Niemcy: biskupi chcą błogosławić homo związki. Plan jest gotowy

Niemcy: biskupi chcą błogosławić homo związki. Plan jest gotowy

Niemiecki Episkopat planuje dokonanie kolejnych wielkich zmian. Tym razem na celowniku znalazła się sprawa celibatu oraz moralność seksualna, przede wszystkim tycząca się homoseksualizmu. Nad opracowaniem rewolucyjnych rozwiązań ma czuwać bp Stephan Ackermann, zwolennik radykalnego przewartościowania w katolickiej nauce.

Czytaj: https://www.pch24.pl/niemcy–biskupi-chca-blogoslawic-homo-zwiazki–plan-jest-gotowy,64898,i.html

Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *