Kościół miejscem dla pogańskich rytuałów

  • by

Wypełnia się proroctwo o tym, jak w kościołach będą się odbywały pogańskie rytuały z muzyką dla rozrywki.


Wasze kościoły staną się niczym więcej niż miejscami rozrywki, gdzie będą się odbywały wyszukane ceremonie pogańskich rytuałów z muzyką.

wtorek, 1 stycznia 2013 roku, godz. 19.20​

Moja szczerze umiłowana córko, nastaje Nowy Świt i rozpoczynają się zmiany w ramach przygotowań na Moje Powtórne Przyjście.

Wojny na Bliskim Wschodzie będą się teraz nasilać i wielu zginie z rąk nikczemnej grupy. Ta nikczemna grupa zostanie jednak powstrzymana Ręką Mojego Ojca. Gdy będą oni stanowić większe zagrożenie dla dzieci Bożych, każdy z nich zostanie powalony.

Moje plany się uwidoczniają i ci spośród was, którzy zostali wybrani przeze Mnie do prowadzenia Reszty Kościoła, będą szybko budować bazy na całym świecie. Będą to miejsca, do których będziecie chodzić, by czcić Mnie w pokoju wtedy, gdy wasze kościoły nie będą już was przyjmować w taki sposób, w jaki powinny.

Wasze kościoły staną się niczym więcej jak miejscami rozrywki i będą się w nich odbywały wyszukane ceremonie z pogańskimi rytuałami i muzyką. Te wydarzenia będą miały rzekomo wyrażać cześć dla Boga. Będzie to jednak ubóstwianie grzesznych czynów, a będą oświadczać, że są one zgodne z Moim Nauczaniem.

Wkrótce wielu przedstawi się jako nowi słudzy Boga. Wielu z nich nigdy nie zostało przygotowanych w kościele chrześcijańskim, nie będą zatem zdolni do ofiarowania dzieciom Bożym świętych sakramentów. To będą oszuści. Będą dyktować wszystkim taką prawdę, która według ich własnych słów jest nauczaniem Boga w dzisiejszym świecie. Ich kłamstwa dotrą do uszu ludzi na całym świecie.

Wielu zostanie przyciągniętych do tego, co uznają jako świeże, nowe podejście do Mojego Nauczania i do Miłości Boga. Wszystko to będzie okropnym kłamstwem. Wielu zostanie oszukanych i przyjmie nową jedną światową religię.

Gdy fałszywy kościół będzie się rozrastał i przyciągał wiele osobistości, mediów i przywódców politycznych, również Moja Reszta Kościoła będzie rosła. Wiele Moich wyświęconych sług nie będzie Mi wiernych i dołączy do nowej jednej światowej religii, gdzie zostaną przywitani z otwartymi ramionami.

Ci oszuści będą przyczyną strasznych trudności dla chrześcijan na całym świecie, którzy nie zaakceptują tej nowej, wspieranej przez polityków organizacji kulturalnej, która będzie nazywała siebie kościołem Boga.

Kiedy chrześcijanie staną się głównym celem nienawiści, również Dom Izraela będzie ścigany, a Żydzi staną się kozłami ofiarnymi w tej wojnie o dusze.

W pierwszych dniach nie dostrzeżecie od zewnątrz niczego, co by się różniło. Wkrótce potem w Rzymie powstanie bogaty i okazały budynek, który stanie się miejscem spotkań. Wszystkie religie będą tu mile widziane, aż zostaną zmuszone do przełknięcia kłamstw przedstawianych im przez nowy światowy porządek.

Z czasem niektóre praktyki chrześcijańskie nie będą publicznie akceptowane. Należeć do nich będą również sakramenty chrztu i Komunii Świętej. Będą uważane za nie do przyjęcia we współczesnym i świeckim świecie i jako takie niemożliwe do otrzymania. Sakrament małżeństwa zostanie zmieniony, a małżeństwo będzie dostępne w innej formie. Na tym etapie otrzymanie prawdziwych sakramentów będzie możliwe jedynie poprzez Resztę Kościoła.

Moi wyświęceni słudzy, którzy będziecie cierpieli w Moje Imię, gdy będziecie walczyć o zachowanie sakramentów i Mszy Świętej, to wiedzcie. Macie wobec mnie obowiązek przez wasze święte śluby i nigdy nie możecie ulec pokusie odejścia od Prawdy. Będzie na was wywierana presja, abyście porzucili drogi Pana. Wasz głos stanie się jak szept, ponieważ wróg będzie się starał zagłuszyć prawdziwe Słowo Boga.

Zbierzcie się razem. Zjednoczcie się. Ponieważ bardzo szybko świątynia Boga zostanie niewyobrażalnie zbezczeszczona. Wystarczy jedynie pójść za Mną, słuchać swojego serca i sumienia. W każdym momencie bądźcie gotowi na tę trudną drogę, która was czeka. Będziecie potrzebowali całej swojej odwagi, siły i wytrwałości.

Wiedzcie, że na końcu waszej wędrówki będę czekał, aby przygarnąć was w Moje święte Ramiona i do bezpiecznej przystani Mojego Nowego Raju.

Wasz Jezus


Przykładowo, zobacz poniżej informacje o rytuałach aprobowanych przez fałszywego proroka i jego najbliższych współpracowników.


Pogaństwo w Kościele katolickim Spełnione proroctwo z Księgi Prawdy (Polish-Pachamama)


Papież zabrał głos w sprawie figurek Pachamamy

Figurki Pachamamy w centrum uroczystosci w Ogrodach Watykańskich (4 października)

Fałszywy prorok przeprosił za incydent związany z figurkami Pachamama, które zostały wrzucone przez Austriaka do rzeki.

Czytaj: https://www.vaticannews.va/pl/papiez/news/2019-10/papiez-pachamama-synod-amazonia.html

https://www.pch24.pl/figurka-pachamamy-czczona-w-jednym-z-kosciolow-w-rzymie–otoczono-ja-swiecami,71747,i.html


Watykan wybił monetę okolicznościową z wizerunkiem Indianki-Matki Ziemi

Eine 10-Euro-Sondermünze des Vatikans erinnert an das 50. Jubiläum des Welttags der Erde.

Stolica Apostolska wybiła specjalną monetę o nominale 10 euro. Przedstawia indiańską kobietę w ciąży, której brzuch obrazuje planetę. To przedstawienie swoistej Matki-Ziemi, według części mediów mogące stanowić też nawiązanie do Pachamamy.

Czytaj: https://www.pch24.pl/watykan-wybil-monete-okolicznosciowa-z-wizerunkiem-indianki-matki-ziemi,79099,i.html#ixzz6astsXykk


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *