Matka Zbawienia: Nikczemny plan w Watykanie, aby zniszczyć Kościół katolicki

środa, 18 stycznia 2012 roku, godz. 9.50

Moje dziecko, wszystkie dzieci Boże potrzebują wytrwałości w tym czasie odstępstwa na świecie. Tak niewielu wierzy w swojego Boskiego Stwórcę, Mojego Ojca, Boga Najwyższego. Wkrótce ujrzą Prawdę, ale wielu nadal będzie utrzymywać, że nie ma Boga. Potrzeba teraz wiele modlitwy, dzieci.

Nikczemna sekta spiskuje przeciwko papieżowi Benedyktowi XVI w jego własnych korytarzach. Wyświęceni słudzy z Watykanu wiedzą o istnieniu tej sekty, ale są bezsilni wobec tej złej grupy, która przez wieki przenikała do Kościoła katolickiego. Oni są odpowiedzialni za przeinaczanie prawdy Nauczania Mojego Syna. Tak niewiele wiadomo o nich albo o ich niecnych dziełach. Wypierają oni prawdziwą doktrynę z Kościoła katolickiego, a w jej miejsce przez ostatnie czterdzieści lat na siłę wciskają katolikom letnią, rozwodnioną wersję. Tak wiele zamieszania zostało wprowadzone przez tę nikczemną, lecz ukrywającą się sektę, że Moje dzieci odchodzą od prawdziwego Kościoła.

Módlcie się, aby nie odsunęli papieża.

Módlcie się, aby fałszywy prorok nie zajął Tronu Ojca Świętego, by mógł rozpowszechniać kłamstwa.

Módlcie się, aby wyświęceni słudzy w Watykanie byli wystarczająco silni, by wytrzymać ten niegodziwy spisek zaprojektowany dla zniszczenia Kościoła katolickiego.

Planują zastąpić świętego Wikariusza, papieża Benedykta XVI, dyktatorem kłamstw. Utworzy on nowy kościół w przymierzu z antychrystem i jego grupą w celu oszukania świata.

Niestety, wiele Moich dzieci w swojej wierności wierze katolickiej będzie ślepo podążać za nową fałszywą doktryną, jak owce na rzeź.

Obudźcie się, dzieci, na prawdę. Ten nikczemny plan od lat zmienia zasadniczą prawdziwość doktryny katolickiej. Obrażacie Mojego Syna, kiedy przyjmujecie Najświętszą Eucharystię na rękę. To było ich działanie.

Obrażacie Mojego Syna, kiedy nie zabiegacie o prawdziwe sakramenty. Jednak ci, na których polegacie w tych rzeczach, nie zapewniają wam duchowego dobra, ponieważ nie umożliwiają tego, aby sakramenty były dostępne dla wszystkich.

Moje dziecko, wielkie zło ukryte przez wieki w korytarzach Stolicy Apostolskiej wkrótce się ujawni, tak że świat je zobaczy. Te z Moich dzieci, które są osłonięte Duchem Świętym, ujrzą prawdę, gdy nikczemne kłamstwo zostanie przedstawione światu. Pozostali pójdą ślepo ciemną uliczką. Nastąpi wielki podział w szeregach kapłanów, biskupów, arcybiskupów i kardynałów, jedna strona przeciw drugiej. Prawdziwi uczniowie będą musieli się ukrywać i nauczać nieoficjalnie, inaczej zostaną zabici. Prawdziwy Kościół będzie tak ukryty, że prawdziwi wierzący będą musieli się łączyć, by praktykować wierność Mojemu Ojcu Przedwiecznemu. Ziemia zadrży w każdym zakątku na skutek Gniewu Mojego Ojca Niebieskiego przeciwko tej parodii.

Moje dziecko, oni nie mogą zwyciężyć. To wiara i odwaga ocalałych w chrześcijańskiej wierze sprawi, że ci nikczemni oszuści zostaną zgładzeni na zawsze. Oczekujcie teraz i przygotujcie się na ogłoszenie tych zmian w Kościele katolickim.

Wtedy poznacie prawdę tego, o czym wam mówię. Módlcie się, módlcie się, módlcie się za papieża Benedykta i jego wiernych uczniów.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

Orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *