Wróżbiarstwo nie pochodzi ode Mnie

środa, 21 września 2011 roku, godz. 23.30

Moja córko, ta Twoja podróż wzmaga się. Jesteś gotowa, bardziej niż kiedykolwiek sądziłaś. Nie lękaj się, bo twoja Misja pomoże uratować wielu ludzi. Twoja rola została przepowiedziana i jest teraz aranżowana w Niebie. Ty jesteś instrumentem. Ja jestem twoim Mistrzem.

Osiągniesz sukces w tym najświętszym zadaniu, bo ono nie może ponieść porażki i jej nie poniesie. Czasem możesz czuć się bardzo przygnębiona, samotna i pozbawiona odwagi. Przyjmij to. Twoje cierpienie przynosi do Mnie drogocenne dusze w chwili ich śmierci. Te dusze modlą się teraz za was. Ciesz się, bo jeśli widziałabyś miłość, którą tryskają względem ciebie, płakałabyś z radości.

Moi święci w Niebie prowadzą cię i chronią od złego ducha, dlatego też wiele razy jest ci lżej, a to cię zaskakuje i cieszy. Nigdy nie wahaj się w tym Dziele. Jest to jedna z największych misji w Moim Dziele na ziemi. Bądź silna, odważna i pewna siebie, ale za wszelką cenę zachowaj pokorę. Wszystko jest już przygotowane. Wydarzenia, o których mówiłem, będą się teraz dokonywać. Gdy będzie się to dziać, powróci twoje zaufanie, ponieważ będziesz mieć wszystkie dowody, których potrzebujesz. Tak, szatan wstrzymał to Dzieło kilka razy. Dozwoliłem na to, bo daje to pewność, że w każdej chwili pozostajesz pokorna.

Nie publikuj dat. Nie zadawaj Mi pytań na temat tego, jaka będzie przyszłość ludzi, którzy żądają tego od ciebie. Wróżbiarstwo nie pochodzi ode Mnie. Jedyna przyszłość, jaką ujawniam, jest związana z duchowym dobrem Moich dzieci. Bądź wdzięczna, że dany ci został ten najbardziej niezwykły Dar. Choć nigdy nie było to twoim własnym pragnieniem, zostałaś uformowana do tego Dzieła z twoim pierwszym tchnieniem i będziesz spełniać Moje najświętsze Słowo do swojego ostatniego tchnienia.

Idź w Moje Imię i pomóż Mi z miłością i radością w sercu ratować dusze wszystkich ludzi. Kocham Cię, Moja najdroższa córko. Cieszę się z twojej serdecznej miłości do Mnie i Mojej umiłowanej Matki.

Twój Jezus

Orędzie audio


Udostępnij w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *